Чаша глибока квадратна 9,5х9,5xH3,5cm і блюдце 10х10см Spat
BOWL 9,5X9,5XH3,5CM AND SAUCER 10X10CM SPAT
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Висота | 35 мм |
| Виробник | Chic |
| Ширина | 95 мм |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Матеріал | Порцеляна |
| Кількість в наборі | 12 шт. |
| Тип тарілки | Обідня |
| Колір | Білий |
| Довжина | 95 мм |
| Форма | Квадратна |
| Країна виробник | Бельгія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 319 ₴


