Тарілка обідня квадратна 24x24xH1,5cm Spat
DINNER PLATE 24X24XH1,5CM SQUARE SPAT
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Використання в мікрохвильовій печі | Ні |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Висота | 15 мм |
| Виробник | Chic |
| Ширина | 280 мм |
| Зберігання в холодильнику | Ні |
| Матеріал | Порцеляна |
| Кількість в наборі | 12 шт. |
| Тип тарілки | Обідня |
| Колір | Білий |
| Форма | Квадратна |
| Довжина | 280 мм |
| Країна виробник | Бельгія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 643 ₴


