Capacity: 12 oz / 355 ml
Height: 3 3/4"
Top Diameter: 3 5/8"
Bottom Diameter: 3"
Maximum Diameter: 3 5/8"

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Висота | 118 мм |
| Тип склянки | Низький |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Виробник | Libbey |
| Матеріал | Скло |
| Країна виробник | США |
| Об`єм | 355 мл |
| Верхній діаметр | 79 мм |
| Нижній діаметр | 67 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 116 ₴


