Тарілка порцелянова матова
"The tablet is my personal homage to Steve Jobs, a 25x20 cm piece that becomes ductile and sinuous, drawing a landscape of dunes with its three bas-reliefs that accomodate each meal" Ana Roquero
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип тарілки | Підставна |
| Матеріал | Порцеляна |
| Колір | Білий |
| Кількість в наборі | 4 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Довжина | 160 мм |
| Ширина | 178 мм |
| Висота | 22 мм |
| Форма | Овальна |
| Виробник | Cookplay |
| Фактура | матова |
| Мінімальна кількість одиниць товару для замовлення | Згідно упакуванню |
Інформація для замовлення
- Ціна: 686 ₴



