Тарілка порцелянова матова З кришечкою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип тарілки | Десертна/закусочна |
| Матеріал | Порцеляна |
| Колір | Білий |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Висота | 77 мм |
| Виробник | Cookplay |
| Фактура | матова |
| Мінімальна кількість одиниць товару для замовлення | Згідно упакуванню |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Нестандартна |
| Комплектація | Кришка біла матова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 487 ₴





