Чаша "The POT"" фарфорова матова біла ззовні і глянцева всередині.
Має матові білу кришку у комплeкті
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Cookplay |
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип тарілки | Піала |
| Матеріал | Порцеляна |
| Колір | Білий |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Довжина | 155 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Висота | 90 мм |
| Мінімальна кількість одиниць товару для замовлення | Згідно упакуванню |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Нестандартна |
| Комплектація | Кришка біла матова |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 272 ₴




