Чаша "The NEST" фарфорова матова біла
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Іспанія |
| Тип тарілки | Піала |
| Кількість в наборі | 6 шт. |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Довжина | 120 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 87 мм |
| Виробник | Cookplay |
| Мінімальна кількість одиниць товару для замовлення | Згідно упакуванню |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма | Нестандартна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 620 ₴



