Кошик
11 відгуків
ПРИМАТЕХПРО
+380 (63) 787-44-97
+380 (95) 175-92-12

PORDAMSA DINING_COLLECTIONS 2019

PORDAMSA DINING_COLLECTIONS 2019

PORDAMSA була заснована в 1976 році в традиційно керамічній зоні в La Bisbal d Empordà.

Засновники малі на меті створити високоякісний фарфор, і саме тому сировина надходить з найкращих родовищ у світі: Ліможа, Південної Африки та Аргентини.

Безперервне виробництво дозволяє завжди мати доступні запаси для будь-якої продукції. Це означає, що можливо забезпечити майже негайне обслуговування клієнтів.

Впевнені у своїх товарах та послугах, 25 років тому PORDAMSA зайнялися непростим завданням експорту по всьму світу та участю у виставках на кращих міжнародних ярмарках. Це забезпечило визнання, яким зараз продукція користується за кордоном.

За цею годину PORDAMSA розвивалась і зараз присутня у п'яти різних категоріях: посуд та кухня, посуд зі скла, столові прибори, ванна кімната та подарунки, виділяючись у кожній із цих категорій своїм дизайном та постійними інноваціями.

  • SUMISURA
    SUMISURA
    Ще один бренд ручної роботи в нашому асортименті! SUMISURA by Royale® - створений італійськими майстрами для HoReCa з урахуванням всіх потреб і особливостей даного сегмента. Безперечно неповторний і надзвичайно привабливий. Посуд, в який закохуєшся з першого погляду....
    SUMISURA
  • LA TAVOLA

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner