Каструля висока TOM-GAST® SILVER
• Високоякісна нержавіюча сталь 18/10
• Атласна обробка з полірованою верхньою частиною
• Витиснута з одного шматка сталі
• Товщина стінки від 1 мм до 1,2 мм;
в полірованій частині, товщиною 1,32 мм
• Для використання також на індукційній поверхні
• Підходить для миття в промислових посудомийних машинах
• Преміум якість
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Диаметр кастрюли | 24 см |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Тип дна | Многослойное |
| Крышка | Нет |
| Тип плиты | Электрическая, Стеклокерамическая, Индукционная, Газовая |
| Высота кастрюли без крышки | 15 см |
| Толщина стенок посуды | 1 мм |
| Тип | Кастрюля |
| Страна производитель | Польша |
| Цвет | Серебристый |
| Дополнительные характеристики | |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Толщина дна | 7 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | TOM-GAST |
| Объем кастрюли | 6,5 л |
| Ручка | Две |
Информация для заказа
- Цена: 2 002 ₴




