Тарілка порцелянова.
Y A Y O I w e l l n e s s
A dinning set that invites you to eat in a healthy and creative way...
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Испания |
| Материал | Бамбук |
| Длина | 430 мм |
| Ширина | 360 мм |
| Высота | 25 мм |
| Ручки | Нет |
| Тип тарелки | Подставная |
| Мінімальна кількість одиниць товару для замовлення | Згідно упакуванню |
| Количество в наборе | 1 |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | True |
| Пользовательские характеристики | |
| Производитель | COOKPLAY |
| Цвет | Натуральный |
| Форма | Нестандартная |
Информация для заказа
- Цена: 2 434 ₴






