Тарілка порцелянова.
Y A Y O I w e l l n e s s
A dinning set that invites you to eat in a healthy and creative way...
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Испания |
| Тип тарелки | Обеденная |
| Материал | Фарфор |
| Цвет | Черный |
| Количество в наборе | 4 шт |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Длина | 260 мм |
| Ширина | 245 мм |
| Высота | 40 мм |
| Производитель | Cookplay |
| Мінімальна кількість одиниць товару для замовлення | Згідно упакуванню |
| Фактура | матова |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма | Нестандартная |
Информация для заказа
- Цена: 1 173 ₴




