Тарілка порцелянова глянцева
"The tablet is my personal homage to Steve Jobs, a 25x20 cm piece that becomes ductile and sinuous, drawing a landscape of dunes with its three bas-reliefs that accomodate each meal" Ana Roquero
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Испания |
| Материал | Фарфор |
| Цвет | Белый |
| Количество в наборе | 4 шт |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Длина | 250 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Высота | 60 мм |
| Форма | Овальная |
| Производитель | Cookplay |
| Фактура | глянцева |
| Мінімальна кількість одиниць товару для замовлення | Згідно упакуванню |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип тарелки | Глубока |
Информация для заказа
- Цена: 1 239 ₴




