Тарілка порцелянова матова
"The tablet is my personal homage to Steve Jobs, a 25x20 cm piece that becomes ductile and sinuous, drawing a landscape of dunes with its three bas-reliefs that accomodate each meal" Ana Roquero
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Испания |
| Тип тарелки | Подставная |
| Материал | Фарфор |
| Цвет | Белый |
| Количество в наборе | 4 шт |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Длина | 315 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Высота | 30 мм |
| Форма | Прямоугольная |
| Производитель | Cookplay |
| Фактура | матова |
| Мінімальна кількість одиниць товару для замовлення | Згідно упакуванню |
Информация для заказа
- Цена: 974 ₴



