Тарілка порцелянова матова З кришечкою
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Испания |
| Тип тарелки | Десертная/закусочная |
| Материал | Фарфор |
| Цвет | Белый |
| Количество в наборе | 6 шт |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Длина | 70 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Высота | 77 мм |
| Производитель | Cookplay |
| Фактура | матова |
| Мінімальна кількість одиниць товару для замовлення | Згідно упакуванню |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма | Нестандартная |
| Комплектация | Кришка біла матова |
Информация для заказа
- Цена: 487 ₴





