Чаша "The POT"" фарфорова матова біла ззовні і глянцева всередині.
Має матові білу кришку у комплeкті
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Cookplay |
| Страна производитель | Испания |
| Тип тарелки | Пиала |
| Материал | Фарфор |
| Цвет | Белый |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Длина | 155 мм |
| Ширина | 145 мм |
| Высота | 90 мм |
| Мінімальна кількість одиниць товару для замовлення | Згідно упакуванню |
| Пользовательские характеристики | |
| Форма | Нестандартная |
| Комплектация | Кришка біла матова |
Информация для заказа
- Цена: 1 272 ₴




